Інтерфакс-Україна
16:15 02.08.2025

У Вінниці відкрили кримінальну справу через протест біля ТЦК: затримано 5 осіб

1 хв читати
У Вінниці відкрили кримінальну справу через протест біля ТЦК: затримано 5 осіб
Фото: Суспільне Вінниця

У Вінниці відкрили кримінальну справу через протест біля ТЦК: вже затримано п’ятьох чоловіків віком від 21 до 33 років, повідомила пресслужба поліції Вінницької області.

Як повідомлялося, інцидент стався вночі: кілька десятків вінничан намагалися потрапити на територію ТЦК, аби звільнити одного з мобілізованих. Ситуація переросла у конфлікт із працівниками центру. За фактом спроби захоплення державної установи поліція відкрила кримінальне провадження

За даними поліції, в ніч на 2 серпня близько 80 людей, в т.ч. представники громадської організації, прибули до об'єкту ТЦК з вимогою відпустити чоловіка, котрого доставили військовослужбовці як особу, яка розшукується за ухилення від військової служби.

Частина присутніх пошкодила ворота та проникли на територію установи. Аби відтіснити людей та припинити подальше порушення громадського порядку правоохоронці застосували спеціальні засоби.

Повідомляється, що слідчі розслідують кримінальне провадження за ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) ККУ. П'ятьох чоловіків віком від 21 до 33 років, причетних до злочину, затримано в процесуальному порядку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА