Інтерфакс-Україна
19:35 12.05.2025

Тайвань планує виділити EUR2 млн на розмінування в Україні

1 хв читати
Тайвань планує виділити EUR2 млн на розмінування в Україні

Тайвань виділить 2 млн євро Литві, яка очолює міжнародну коаліцію з розмінування в Україні, повідомила пресслужба Міноборони Литви.

"Представники міністерства національної оборони Литви та Агентства оборонних ресурсів обговорили з тайванською місією у Вільнюсі можливості партнерства в наданні підтримки Україні. Особливу увагу під час зустрічі було приділено заходам з розмінування. Тайванська місія в Литві висловила намір зробити свій внесок у підтримку Литви в розмінуванні України, виділивши 2 млн євро", - йдеться в повідомленні на сайті Міноборони в понеділок.

Зазначається, що Литва спрямує на діяльність коаліції з розмінування в поточному році 30 млн євро. Також Україні планують надати підтримку у вигляді обладнання для розмінування на аналогічну суму.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

1 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі – два ворожі кораблі-ракетоносії- ВМС ЗСУ

Одну людину поранено внаслідок ворожої атаки дронами по Запоріжжю – ОВА

Руйнування будівлі і пожежа – наслідки ворожої атаки про критичній інфраструктурі Запоріжжя – ОВА

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА