Інтерфакс-Україна
13:45 27.12.2025

Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

1 хв читати
Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

У складі української переговорної групи для зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, ввійшли секретар РНБО Рустем Умєров, міністр економіки Олексій Соболєв, начальник Генштабу ЗСУ Андрій Гнатов, радник глави ОП Олександр Бевз і перший заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця.

«Тут за американську сторону говорити я, якщо можна, не буду, тому що це вибір президента Трампа. Думаю, що наша переговорна група вам відома, окрім Рустема Умєрова, буде міністр економіки Соболєв, а також буде Андрій Гнатов, а також буде Олександр Бевз, а також буде Кислиця», - сказав Зеленський журналістам у суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState

Генштаб зафіксував упродовж доби 160 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 1016 ворожих цілей

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

28 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА