Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:50 24.10.2018

"Батьківщина" провела акцію проти підвищення тарифів на газ біля Адміністрації президента України

1 хв читати
"Батьківщина" провела акцію проти підвищення тарифів на газ біля Адміністрації президента України

Прихильники партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" та громадської організації "Центр захисту киян" провели акцію "Ні підвищенню тарифів на газ!" уранці в середу біля Адміністрації президента України в Києві.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна" станом на 10:00 на перехресті вулиць Банкової та Інститутської було близько 300 активістів. У руках вони тримають прапори із символікою "Батьківщини" та плакати з гаслами проти підвищення цін на газ.

Дорожній рух з обох боків проведення мітингу перекрила поліція.

Мітинг розпочався о 9:00 і після півтори години почав розходиться після оголошення про його завершення.

Територію охороняє близько 60 правоохоронців, сутичок між ними та протестувальниками не відбувається.

Раніше лідер Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала українців у середу, 24 жовтня, зібратися біля Адміністрації президента України, а також біля обласних державних адміністрацій із вимогою скасувати рішення про підвищення тарифів на газ.

Фракція "Батьківщина" також звернулася до голови Верховної Ради Андрія Парубія з вимогою скликати позачергову сесію парламенту для ухвалення постанови про мораторій на підвищення тарифів.

Як повідомлялося, 19 жовтня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підвищення з 1 листопада цін на природний газ для населення і ТКЕ на 23,5%.

Ю.Тимошенко закликала президента України Петра Порошенка скасувати це рішення Кабінету Міністрів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Черги на українсько-польському кордоні, попри блокаду ПП " Ягодин – Дорогуськ" відсутні, - Мінрозвитку

Кабмін затвердив положення про інформаційну базу даних споживання природного газу

Польські перевізники анонсували акцію протесту біля ПП "Ягодин-Дорогуськ", рух вантажівок може бути ускладнено

Голова наглядової ради УЗ закликав Maersk, CMA CGM, MSC та AmCham припинити блокування індексації тарифів

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

Nike та Adidas закликали адміністрацію Трампа звільнити взуття від тарифів

Китай заявив, що оцінює можливість переговорів зі США після тижнів патової ситуації - ЗМІ

Фахівці з різних регіонів намагаються якнайшвидше повернути газ на Черкащину після атаки БПЛА 28 квітня

Уряд залишив незмінним тариф на е/е для населення до 31 жовтня

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА