Інтерфакс-Україна
16:55 21.01.2026

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

1 хв читати
Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо
Фото: https://nypost.com/

Президент США Дональд Трамп заявив, що обговорював із Володимиром Путіним Україну, вона була його "зіницею ока", і війна, яка сталася, – це жахливо.

"Але я також успадкував безлад з Україною і Росією, чого ніколи б не сталося. І я дуже добре знаю Путіна. Ми з ним обговорювали Україну. Вона була його зіницею ока. Але він не збирався нічого робити. Я сказав: "Володимире, ти цього не зробиш". Він ніколи б цього не зробив. Те, що сталося, було жахливо", - сказав Трамп під час виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі у середу.

Президент США також додав, що вже понад рік працює над врегулюванням війни в Україні. Крім того, він наголосив, що Європа має працювати над вирішенням цього.

"Вони мають працювати над Україною. Ми – ні. Сполучені Штати дуже далеко. Нас розділяє великий, прекрасний океан. Ми не маємо до цього жодного стосунку", - наголосив Трамп.

Як повідомлялося, Зеленський 20 січня повідомив, що, можливо, відвідає Всесвітній економічний форум у Давосі, якщо будуть готові документи для підписання або буде рішення щодо додаткового ППО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

Сьогоднішні переговори в Абу-Дабі завершені – речниця голови делегації України

Чехи за 2 доби зібрали 100 млн грн на генератори для України

Вперше в історії Болгарії президентом країни стала жінка Іліяна Йотова

Столичні торговельні центри обмежили зовнішнє освітлення фасадів і рекламних екранів

Французькі військові розпочнуть у лютому тримісячні навчання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА