Інтерфакс-Україна
16:22 01.03.2019

Гнап готовий відмовитися від участі в президентській кампанії на користь Гриценка, але для цього потрібне рішення "Сили людей"

1 хв читати
Гнап готовий відмовитися від участі в президентській кампанії на користь Гриценка, але для цього потрібне рішення "Сили людей"

Кандидат на посаду президента України Дмитро Гнап заявляє про готовність зняти свою кандидатуру з участі в президентських виборах на користь кандидата Анатолія Гриценка, але наголошує, що для цього потрібне рішення партії "Сила людей", яка його висунула.

"Як ви пам'ятаєте, раніше я теж обіцяв зняти свою кандидатуру, якщо буде обраний єдиний кандидат від демократичних сил. Я підтверджую цю свою обіцянку і готовий також знятися на користь Анатолія Гриценка. Єдине - у цьому питанні остаточне рішення має прийняти з'їзд нашої партії "Сила людей", - сказав він у відеозверненні, опублікованому в п'ятницю на його сторінці в Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА