Інтерфакс-Україна
09:02 20.11.2025

На Луганщині 15 населених пунктів запровадили власні програми компенсації для ВПО по "єОселі"

1 хв читати
На Луганщині 15 населених пунктів запровадили власні програми компенсації для ВПО по "єОселі"

П’ятнадцять населених пунктів Луганщини запровадили власні програми компенсації для внутрішньо переміщених осіб по програмі "єОселя", повідомляє пресслужба Укрфінжитла.

Місцеві адміністрації покриватимуть частину першого внеску за кредитом для зареєстрованих жителів своїх громад. Програми розповсюджуються на житло, придбане у будь-якій частині України, окрім окупованих територій та територій активних бойових дій.

Компенсацію до 30% першого внеску надають Попаснянська МТГ, Рубіжанська МТГ, Лисичанська МТГ, Нижньотеплівська СТГ, Лозно-Олександрівська СТГ, Білокуракинська СТГ, Станично-Луганська СТГ, Широківська СТГ, Новоайдарська СТГ. Компенсацію до 50% першого внеску пропонують Гірська та Кремінська МТГ.

Фіксовані компенсації по 50 тис грн дають Марківська та Біловодська СТГ,  100 тис грн - Чмирівська СТГ, до 150 тис грн - Білолуцька СТГ.

Щоб скористатись програмою, потрібно звернутись до місцевої адміністрації вашої територіальної громади.

Нагадуємо, що регіональні програми компенсацій для різних категорій населення також діють у Закарпатській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Чернівецькій областях, а також в містах Кривий Ріг, Тернопіль та Сіверодонецьк. Ними вже скористались понад 1300 людей.

Регіональні програми можна поєднувати з державною компенсацією 70% для ВПО, що дозволяє зробити придбання житла значно доступнішим.

https://ukrfinzhytlo.in.ua/wp-content/uploads/2025/11/MB-prohramy-dlia-saytu_11.2025.pdf

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Департамент стратегії та розвитку НБУ очолив екскомандир роти Nemesis СБС ЗСУ техпідприємець Лужанський

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність у вівторок планує завершити його – глава Міненерго

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Станом на грудень енергетики відновили половину з пошкоджених РФ за осінь 8 ГВт генерації, атаки тривають – очільник Міненерго

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА