Інтерфакс-Україна
05:42 08.08.2025

На Одещині жінку засудили до 7 років за смертельне побиття співмешканця - прокуратура

1 хв читати

Мешканку Одеської області засудили до 7 років ув'язнення за смертельне побиття співмешканця в нетверезому стані, але вона повідомила про намір укласти контракт зі Збройними силами України, повідомила пресслужба Одеської обласної прокуратури.

"В суді прокурори довели, що в січні поточного року жінка проживала з чоловіком в його будинку в с. Балкове. Під час спільного розпивання алкоголю з ним та ще одним знайомим, вона посварилася зі своїм співмешканцем", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, її визнано винною в завданні умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

"Обурена вимогою залишити його житло і відмовою прийняти її допомогу у догляді за матір’ю, обвинувачена вдарила чоловіка кулаком в обличчя. Коли той упав, побила ногами та пішла геть. Потерпілий знепритомнів, а швидку та поліцію викликали лише через кілька днів", - повідомили в прокуратурі.

Зазначається, що внаслідок тяжкої черепно-мозкової травми через 11 днів потерпілий помер у лікарні.

"У суді жінка визнала провину та щиро розкаялася. Також повідомила про намір укласти контракт на проходження військової служби. Вирок може бути оскаржено в апеляційному порядку протягом 30 днів з дня його проголошення", - сказано в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснював Роздільнянський районний відділ поліції.

Джерело: https://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=396518

ОСТАННЄ

Лавров заявляє, що зустріч Путіна і Зеленського не планується - ЗМІ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА