Інтерфакс-Україна
11:14 06.10.2025

Раду коаліції з прем'єркою перенесли на інший день

1 хв читати
Раду коаліції з прем'єркою перенесли на інший день

Призначена на 6 жовтня Рада коаліції з прем’єр-міністром Юлією Свириденко не відбудеться, її перенесли на інші дні через графік роботи прем’єрки, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Не буде сьогодні Ради коаліції (це зустріч "Слуги" та Кабміну). Її справді на 17:00 планували 06 жовтня, але вже перенесли на інші дні через графік інших зустрічей прем’єра", - написав Железняк у телеграм-каналі у понеділок.

На який саме день перенесли зустріч Железняк не повідомляє.

За його словами, "обговорення нестримних реформ відбудеться пізніше. Як і зустріч фракції з президентом (її все ще планують 07-09 жовтня, але теж не факт)".

Як повідомлялося, на зустрічі фракції "Слуга народу" з прем’єркою планували взяти участь керівництво Верховної Ради, народні депутати та урядовці на чолі зі Свириденко.

Як повідомлялося, зустріч президента України Володимира Зеленського з фракцією "Слуга народу" планується в період з 6 по 10 жовтня.

ОСТАННЄ

На Лівому березі Києва почало відновлюватися електропостачання

"Зелена" гілка київського метрополітену відновила рух

ТЕС ДТЕК знов атаковані ворогом, є серйозні пошкодження обладнання - компанія

РФ знову влучила в енергооб'єкт у Ніжинському районі на Чернігівщині

Сибіга закликав всіх партнерів України рішуче відреагувати на масові російські удари по українській енергетиці

В Запоріжжі кількість постраждалих зросла до 5 людей – ОВА

Заклади освіти Київщини працюють у звичному режимі - ОВА

Зеленський: РФ завдала по Україні удару понад 450 дронами і більше ніж 30 ракетами, головна мішень – енергетична інфраструктура

Остерська громада перша повністю інтегрувала містобудівну документацію до Містобудівного кадастру

ЄС запускає в Україні три медіаініціативи на 6.6 млн євро для підтримки незалежних ЗМІ -Матернова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА