Інтерфакс-Україна
13:23 17.08.2024

Розпочато розслідування з приводу відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника

1 хв читати
Розпочато розслідування з приводу відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника

Досудове розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України), розпочато за фактом поширення відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника, повідомляється в телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України.

"16 серпня в соцмережах було оприлюднено відео, на якому представники Росії демонструють голову нібито українського військового, насаджену на кілок. У межах розслідування правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, спрямовані на перевірку цієї інформації та пов'язаних із нею обставин", - ідеться в повідомленні.

В Офісі генпрокурора наголошують, що поширення представниками РФ такого відео "вкотре свідчить про їхнє цілковите нехтування нормами та принципами міжнародного гуманітарного права".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА