Інтерфакс-Україна
13:38 26.12.2024

Голосування за членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони перенесено на 7 січня

1 хв читати
Голосування за членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони перенесено на 7 січня

Міністерство оборони України вибачилося за технічні збої, що виникли під час проведення рейтингового інтернет-голосування за членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони і повідомило про перенесення голосування на 7 січня.

Згідно з повідомленням на сайті Міноборони, причиною збою стали внутрішні технічні неполадки, зокрема нестабільна робота сайту та помилки в аутентифікації користувачів.

"Для збереження довіри до процесу та забезпечення його повної прозорості Міністерство оборони України ухвалило рішення: Анулювати результати сьогоднішнього голосування. Перенести проведення голосування на 7 січня 2025 року", - йдеться в повідомленні.

Голосування відбудеться в той самий час: з 09:00 до 21:00 за посиланням: https://rgk.vote.mod.gov.ua/

"Ми вживаємо всі необхідні заходи для усунення технічних проблем та забезпечення стабільної роботи системи протягом усього процесу голосування. Ще раз приносимо вибачення за незручності та дякуємо усім, хто намагався долучитися до цього важливого процесу", - додали у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом

Барро вважає перемир'я РФ "маркетинговою операцією"

Шмигаль обговорив з новим очільником МЗС ФРН зміцнення співпраці

Єрмак дасть доручення своєму заступнику вивчати питання підняття зарплати військовослужбовцям

РФ не може воювати без Китаю - Єрмак

Більшість у Конгресі США вірить у боротьбу України - член Палати представників Росс

НБК "Укриття" внаслідок удару дрона в лютому налічує приблизно 330 отворів по 30-50 см – глава МАГАТЕ

Єрмак: Для нас важливо, щоб припинення вогню було повне, безумовне, і саме в цьому полягає українська позиція

МАГАТЕ вчергове має проблеми з заміною своєї команди на ЗАЕС, яка перебуває там понад два місяці – Гроссі

Стармер після зустрічі JEF: Підтримка України є "абсолютним фокусом" Британії та її північноєвропейських союзників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА