Інтерфакс-Україна
20:00 22.05.2025

Сибіга обговорив з новопризначеною очільницею МЗС Канади Ананд шляхи досягнення справедливого і всеосяжного миру для України

1 хв читати
Сибіга обговорив з новопризначеною очільницею МЗС Канади Ананд шляхи досягнення справедливого і всеосяжного миру для України

Глава МЗС України Андрій Сибіга провів телефонні переговори з новопризначеною міністеркою закордонних справ Канади Анітою Ананд, обговорив дипломатичні зусилля, спрямовані на досягнення справедливого і всеосяжного миру для України.

"Я був радий мати перші телефонні переговори з Анітою Ананд, новопризначеною міністеркою закордонних справ Канади і давнім другом України. Вдячний за підтвердження непохитної підтримки та солідарності Канади з українським народом. Ми зосередилися на дипломатичних зусиллях, спрямованих на досягнення справедливого і всеосяжного миру для України. Я підтвердив, що повне і тривале припинення вогню щонайменше на 30 днів залишається необхідним для того, щоб мирні зусилля мали шанс на успіх", - повідомив Сибіга, якого цітує МЗС у телеграм-каналі.

Співрозмовники обговорили також "необхідність додаткового тиску і санкцій проти Росії, яка продовжує відкидати припинення вогню і гальмувати мирний процес".

"Я наголосив, що можливі заходи можуть стосуватися російського енергетичного сектору, зокрема зниження граничної ціни на нафту, а також запровадження додаткових санкцій проти банківської системи Росії, включно з центральним банком", - зазначив Сибіга.

Він запросив Ананд відвідати Україну з візитом, співрозмовники також "скоординували додаткові кроки та контакти для посилення міжнародної підтримки України під час головування Канади в G7".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харків та передмістя під атакою ворожих БпЛА - Синєгубов

Європейський Союз буде готовий розпочати переговори про торгівлю зі США з 9 липня – фон дер Ляєн

Одна людина загинула й одну поранено внаслідок ворожих обстрілів у Сумській області – ОВА

З початку доби Сили оборони відбили 135 ворожих атак - Генштаб

Жінка й трирічна дитина загинули, а водій наклав на себе руки в автотрощі в Харківській області - поліція

Загиблу жінку дістали з-під завалів зруйнованого ворогом будинку у Миколаєві

Одного цивільного в Херсоні атакував ворожий дрон

Келлог у відповідь на масштабну атаку РФ дронами й ракетами закликав негайно припинити вогонь

Зеленський анонсував запровадження нових пакетів санкцій проти РФ та її поплічників в найближчий час

Кількість постраждалих у Київській області в результаті нічної ракетно-дронової атаки РФ зросла до 33

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА