Інтерфакс-Україна
12:16 20.06.2025

Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями – Ляшко

1 хв читати
Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями – Ляшко

Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями найближчими днями, питань щодо комунальних платежів не буде, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Буквально в понеділок я проводив нараду з керівниками бюро судово-медичної експертизи, оскільки при збільшенні потужності рефрижераторів збільшується кількість використаної електроенергії. Були запити на збільшення коштів на енергоносії, впродовж трьох днів ці питання будуть закриті, питань щодо комунальних платежів не буде", - сказав він під час години запитань до уряду в п’ятницю.

Ляшко зазначив, що Україна продовжує нарощувати потужності рефрижераторів для бюро судово-медичної експертизи.

"Велика кількість рефрижераторів була закуплена, поставлена міжнародними партнерами. І ми шукаємо надалі можливості нарощування потужностей рефрижераторів для того, щоб всі тіла, які повертаються в рамках репатриації, належним чином зберігалися й проходила їх судово-медична і криміналістичні експертиза", - сказав він.

Ляшко також повідомив, що на прохання бюро судово-медичної експертизи виділені додаткові ресурси для закупівлі реагентів для ДНК-експертизи "і цього місяця розпочинаються закупівлі у двох ключових лабораторіях".

ОСТАННЄ

3 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Віткофф повідомив родинам заручників в Ізраїлі про спільний з Нетаньяху план припинення війни в Газі - ЗМІ

Один із мікрорайонів Чугуєва зазнав ударів, пошкоджено житло, постраждали троє жінок – мер

ДСНС ліквідувала пожежу площею 1500 кв. м після ракетного удару по Миколаєву

Дев’ятьох українців затримали на кордоні з Молдовою за спробу нелегального перетину через Придністров’я

З 4 серпня на МАПП "Ягодин-Дорогуськ" стартують ремонтні роботи, можливе часткове перекриття смуг руху

Зеленський подав до Ради проєкт ратифікації Угоди про сторічне партнерство між Україною та Британією - Кравчук

Окупанти втратили 111 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Унаслідок атаки дрона на Балаклію постраждала людина

Сили оборони відбили з початку доби 104 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА