Інтерфакс-Україна
21:13 01.07.2025

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

1 хв читати

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади Сергій Захаревич та інші хлопці з бригади, більше 30 людей поранені, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні весь день тривав розбір завалів після удару по Гуляйполю. На жаль, є втрати – і військові, і цивільні. Загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади полковник Захаревич, інші хлопці з бригади. Мої співчуття всім рідним та близьким", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у вівторок.

За його словами, триває повне розслідування обставин цього удару, президент очікує на доповідь.

"Усім, хто був поранений, – а це був ракетний удар – усім надають необхідну допомогу. Більш ніж 30 людей були поранені. Ми обов’язково відповімо росіянам на цей удар", - повідомив президент.

Як повідомлялося, росіяни у вівторок, 1 липня, о 9:15 завдали ракетного удару по населеному пункту Гуляйполе Дніпропетровської області.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/14932

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перше підземне відділення Райффайзен Банку запрацювало в метро Харкова

Постраждалі жителі звільнених територій зможуть отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни - Мінветеранів

Вчителі із прифронтових областей, які подаються до кадрового резерву, зможуть проходити навчання й отримувати середню зарплату - Міносвіти

УЦОЯО оприлюднив інструкцію з отримання витягу з результатами НМТ

Єрмак радить менше рефлексувати "на гучні заголовки про оборонку": вагу має лише офіційна інформація

За Чернишова внесено заставу згідно з рішенням суду

Харківська міськрада перейменувала два топоніми на честь загиблих льотчиків Устименка і Меся

Результати всіх основних сесій НМТ-2025 розміщено в персональних кабінетах - УЦОЯО

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань в червні

Інформація про провальний НМТ-2025 і неявку учасників не відповідає дійсності - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА