Інтерфакс-Україна
13:22 03.08.2025

Зеленський: Є домовленість про обмін з РФ 1200 людей

1 хв читати
Зеленський: Є домовленість про обмін з РФ 1200 людей
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з секретарем Ради з національної безпеки та оборони (РНБО) Рустемом Умєровим та керівником Офісу Андрієм Єрмаком, на якій обговорили виконання домовленостей зустрічей з російською стороною в Стамбулі та підготовку нової зустрічі.

"Серед ключових питань – продовження обмінів військовополоненими. Є домовленість про обмін 1 200 людей, триває робота над списками. Секретар РНБО доповів про комунікацію з російським представником. Працюємо також, щоб розблокувати повернення наших цивільних, з’ясовуємо дані по кожному прізвищу", - написав Зеленський у Телеграмі у неділю.

За словами президента, Єрмак доповів про взаємодію з ключовими партнерами, які допомагають нашій дипломатії, зокрема контакти з американською стороною, та про зусилля для повернення дітей, які були викрадені й вивезені в Росію.

Також на зустрічі обговорили наступні засідання Ставки та тематику доповідей на Ставці. Зокрема, будуть розглянуті питання підготовки енергетики та всієї нашої критичної інфраструктури до опалювального сезону, також розвиток української ППО й наші далекобійні удари по російській логістиці.

"Триває аудит виконання рішень РНБО та Ставки. На жаль, деякі рішення не реалізовані. Це буде виправлено невідкладно", - наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові одна постраждала

Ворожий дрон вдарив по АЗС у Харкові, за попередніми даними є постраждалі

На Одещині затримали чоловіка, який вбив поліцейського під час виконання ним службових обовʼязків

Свириденко про розмову з Бессентом: Завдання Американсько-українського інвестфонду запустити перші три проєкти протягом 18 місяців

Росіяни на фронті застосовують тактику "тисячі порізів" – Сирський

У відпочинковому таборі на Львівщині від кишкової інфекції постраждали 32 людини

Росіяни збільшують своє угруповання на 9 тис. осіб щомісяця, хочуть до кінця року сформувати 10 нових дивізій – Сирський

Шмигаль обговорив з канадським та словенським колегами співпрацю в сфері ОПК

Частина жителів Сумської громади залишились без електропостачання через атаку росіян

ВАКС взяв під варту ексначальника Рубіжанської МВА Юрченка з можливістю застави 6 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА