Інтерфакс-Україна
00:01 21.08.2025

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

1 хв читати


Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що Литва готова надати миротворчі війська та власне військове спорядження в межах мандату Сейму, проте наразі зарано говорити про їх направлення до України в межах міжнародної коаліції охочих.


"Поки що ми лише декларували це, це може статися. Ми вирішили зробити стільки, скільки дозволяє мандат Сейму, як миротворчими військами, так і власним військовим спорядженням", – зазначив Науседа в ефірі TV3 Televizija у середу.


За його словами, коаліція охочих наразі визначає свої завдання, і її реалізація відбудеться лише за умови забезпечення зміцнення миру. "Також, з того, що я бачу, немає потреби відправляти війська, бо просто важливіше буде створити інші можливості. Можливо, нас попросять робити інші речі, але в будь-якому разі участь Литви у миротворчій діяльності, ймовірно, не суттєво відрізнятиметься від того, що ми робимо", – додав президент.


Джерело: youtu.be/lFiRaulX4i8?si=TPXaQCAQWA973eJB

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Під час підготовки накладання санкцій на Порошенка була пройдена вся необхідна процедура - Свириденко

Інвестфорум м. Києва пройде у Берліні 12 листопада - Кличко

ЦВК визнала Тетяну Чорновол обраною народною депутаткою України

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Порошенко в Раді підтримав угоду з Великою Британією як крок до НАТО

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА