Інтерфакс-Україна
17:20 25.10.2025

Чергова партія комплексів ПДТР "Ай-Петрі" надійшла в ЗСУ, повідомив Порошенко

2 хв читати
Чергова партія комплексів ПДТР "Ай-Петрі" надійшла в ЗСУ, повідомив Порошенко

Чергова партія із 12 комплексів протидії технічним розвідкам (ПДТР) "Ай-Петрі" надійшла захисникам українського неба, повідомляється на сайті партії "Європейська солідарність" у суботу.

"Удари по Одещині керованими авіабомбами з підвищеною дальністю ураження, удари по Херсону шахедами і КАБами — ворог постійно вдосконалює смертоносні технології і свою тактику терору. Сьогодні ми передаємо нашим оборонцям дванадцять комплексів "Ай-Петрі". Вони працюватимуть проти КАБів, ударних та розвідувальних дронів супротивника на критичних напрямках фронту, бо вже довели свою ефективність проти такого типу ворожих атак. Вони захищають тил, об’єкти критичної інфраструктури та лінію боєзіткнення вже понад рік", – заявив лідер партії "ЄС", п'ятий президент України Петро Порошенко.

До складу кожного комплексу входить сам засіб ПДТР, пікап, купольний РЕБ на кілька діапазонів, зарядна станція та необхідна електроніка.

За словами Порошенко, нещодавно розпочалося державне контрактування комплексів. "Сьогодні перед вами результат вчасно виконаних перед державою зобов’язань. Це результат спільної роботи, де Фонд Порошенка став інвестором", – додав він.

"Засоби ПДТР передаємо у надійні руки воїнів із ракетної та механізованої бригади. Решта комплексів "Ай-Петрі" потрапить до новоутворених корпусів Сил Оборони за державним замовленням. Хочеться також подякувати Білогородській ОТГ за те, що коштом субвенцій підтримали повітряний захист Київщини. Вірю: настане час — і українське небо стане знову чистим і безпечним", – переконаний Петро Порошенко.

Як повідомлялось, 30 вересня підрозділи ЗСУ отримали 15 повністю оснащених комплексів протидії технічним розвідкам (ПДТР) "Ай-Петрі", що стало наразі найбільшою партією поставки таких комплексів, а також першою партією з державного замовлення.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бійці ГУР знищили чергові об’єкти ППО російських загарбників у Криму

Зеленський збільшив граничну чисельність працівників Апарату РНБО з 237 до 252 – указ

"Укрзалізниця" запропонувала програму "УЗ-3000" як подяку платникам податків – заступник голови наглядової ради

Президент відзначив "Хрестом бойових заслуг" двох бійців ТРО ЗСУ, які 165 діб безперервно перебували на одній із позицій на фронті

МВФ може скасувати допомогу Україні, якщо Бельгія не погодиться підтримати репараційний кредит – ЗМІ

Нацполіція екстрадувала з Вірменії організатора шахрайської схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

У лікарні померла поранена внаслідок удару російського дрону по Підлиману 2 листопада

Українські родини в Закарпатті віддають дітей до угорських шкіл через фінансові виплати КМКС - депутат облради Цебер

Сили оборони зупинили розширення присутності росіян на півночі Покровська, оборона Мирнограда поповнена додатковими силами - 7 корпус ШР ДШВ

СБУ заочно повідомила про підозру бойовику, який вирізав "Z" на чолі полоненого українського воїна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА