Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:32 29.03.2019

Гриценко припустив, що партії, які об’єднались навколо нього, можуть піти разом на парламентські вибори

1 хв читати
Гриценко припустив, що партії, які об’єднались навколо нього, можуть піти разом на парламентські вибори

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко припустив, що сім партій та політичних сил, які об’єднались та підтримали його на президентських виборах, можуть об’єднатись в одну партію перед парламентськими виборами.

"Як тільки завершиться виборчий процес, ми сядемо та із сімома партіями, які підтримали, або знялись на користь і підтримали мене, та обов’язково будемо вирішувати. Я припускаю, що частина з тих сил, які ближчі і зараз ми працюємо у форматі штабу, можуть об’єднатись в одну партію. Ми знайдемо правильний формат, який буде корисний для країни", - розповів А.Гриценко у програмі "Право на владу".

Окрім цього, він додав, що ще рік тому разом з Андрієм Садовим домовився, що в наступному парламенті партії "Громадянська позиція" та "Самопоміч" будуть першими силами, які формуватимуть коаліцію.

"Ще до того, як ми домовились, що Садовий зніметься та підтримає мене, за рік до того ми твердо домовились, що в наступному парламенті "Громадянська позиція" та "Самопоміч" це будуть перші сили, які формуватимуть коаліцію", - додав кандидат у президенти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

ЦВК напрацювала пропозиції щодо законодавчого врегулювання повоєнних виборів

Трамп: у Венесуелі не буде виборів щонайменше протягом 30 днів, Родрігес співпрацює з США

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

Арахамія: Одночасні вибори й референдум можуть забезпечити легітимність плебісциту

Законопроєкт про вибори під час воєнного стану може бути підготовлений до кінця лютого - Арахамія

Залужний та Зеленський є лідерами електоральних симпатій українців – досліждення Ipsos

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА