Інтерфакс-Україна
10:50 17.03.2020

В.о. генпрокурора Чумак написав заяву про звільнення

1 хв читати
В.о. генпрокурора Чумак написав заяву про звільнення

Виконувач обов'язків голови Офісу генерального прокурора Віктор Чумак написав заяву про звільнення.

"Прошу звільнити мене з адміністративної посади заступника генерального прокурора і з органів прокуратури", - йдеться в тексті заяви на ім'я нового генпрокурора Ірини Венедіктової, фотокопію якої Чумак розмістив на сторінці у Facebook.

Він також подякував усім за підтримку.

Як повідомлялося, Чумак із 6 березня виконує обов'язки голови Офісу генпрокурора після звільнення з посади генпрокурора Руслана Рябошапки.

Раніше вранці 17 березня Верховна Рада дала згоду на призначення генеральним прокурором Ірини Венедіктової.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На гуляйпільському напрямку під час перегрупування один із підрозділів неузгоджено відійшов із позицій, ворог зайшов у фланг Сил оборони - Волошин

Генсек Ради Європи: Той факт, що на столі є пропозиція щодо миру для України, – це позитивний момент

Печерський райсуд Києва зірвав розгляд апеляції ексголови "Укренерго" Кудрицького – ЦПК

ТОК Gulliver можуть відкривати поетапно, проте дати ще не визначені

У Покровську українські військові південніше від залізниці проводять рейди для засідок та знищення ворога - ДШВ

Італія екстрадує до ФРН українця Кузнєцова, якого підозрюють у причетності до підриву газогонів "Північний потік" у 2022р., – ЗМІ

ОГП та СБУ скерували до Печерського райсуду Києва угоду з нардепом Христенком – ЦПК

Глава "Укренерго": Енергетики сьогодні набагато більше готові до найгіршого сценарію – блекауту, який виношує РФ

Російський суд засудив до довічного вісьмох обвинувачених у справі про вибух на Керченському мосту у жовтні 2022р.

Європарламент закликав ЄС взяти на себе більше відповідальності за європейську безпеку та підтримувати мир в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА