Інтерфакс-Україна
12:31 18.12.2023

Генштаб ЗСУ підтвердив виявлення пристроїв для прослуховування в кабінеті Залужного під час планової перевірки

1 хв читати
Генштаб ЗСУ підтвердив виявлення пристроїв для прослуховування в кабінеті Залужного під час планової перевірки

У неділю, 17 грудня, під час планової перевірки приміщень в одному з місць дислокації було виявлено елементи обладнання для зняття інформації, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Пристрої для прослуховування були встановлені у кабінетах, призначених для роботи головнокомандувача Збройних сил України та працівників Апарату забезпечення його діяльності", - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Зазначається, що з метою встановлення обставин зазначеної події, її наслідків та осіб до неї причетних повідомлено Службу безпеки України.

Як повідомлялося, СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом виявлення технічного пристрою в одному з потенційних місць дислокації Залужного. Провадження відкрито за статтею 359 ч. 2 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

Водночас зазначалося, що техніку виявлено не безпосередньо в кабінеті Залужного, а в одному з приміщень, яке могло в майбутньому використовуватися для роботи. Також у СБУ зазначили, що, за попередніми даними, виявлений пристрій перебував у неробочому стані. Будь-яких засобів накопичення інформації або засобів віддаленої передачі аудіозаписів не виявлено. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає – військова адміністрація

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

ЗСУ вразили 6 місць скупчення окупантів та їх техніки за добу

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА