Інтерфакс-Україна
14:54 10.06.2019

"Громадянська позиція" і "Рух нових сил" Саакашвілі не домовилися про спільний похід на вибори - Гриценко

1 хв читати
"Громадянська позиція" і "Рух нових сил" Саакашвілі не домовилися про спільний похід на вибори - Гриценко

Партія "Громадянська позиція" і "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі не змогли домовитися про спільний похід на позачергові парламентські вибори.

"Партія "Громадянська позиція" і партія "Рух нових сил" ідуть на вибори окремо. Такий результат наших переговорів", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок після з'їзду "Громадянської позиції" її лідер Анатолій Гриценко.

Гриценко зазначив, що його партія і політична сила Саакашвілі домовилися, що на виборах не будуть "нападати один на одного", тому що мають спільні цінності. "Ми домовилися, що в новообраному парламенті готові співпрацювати", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пакистан рекомендує Трампа на здобуття Нобелівської премії миру 2026р.

Поки Путін зайнятий відправкою російських ніг для вторгнення в інші країни, він ставить росіян усередині країни на коліна економічно - Сибіга

Адвокати Порошенка заявили про фальсифікацію документів для санкцій проти нього

Латвія запроваджує заборону на купівлю нерухомості громадянами та юрособами РФ і Білорусі

Путін вдає, що пропонує послуги у припиненні війни на Близькому Сході, водночас відмовляючись припинити атаки по Україні - Сибіга

Порошенко наполягає на скасуванні указу про санкції проти нього, бо за 5 місяців не надані підстави

Рада припинила повноваження нардепа Довгого

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА