Інтерфакс-Україна
07:17 01.11.2021

Явка на позачергових виборах міського голови Харкова становила менше 30%

1 хв читати
Явка на позачергових виборах міського голови Харкова становила менше 30%

Станом на 20:00 неділі бюлетені для голосування на позачергових виборах міського голови Харкова отримали 288 тис.336 осіб, повідомила голова міської територіальної виборчої комісії Олена Матвієнко.

"Приблизно це 28-29% (від загальної кількості виборців – ІФ)", - сказала Матвієнко на брифінгу.

За її словами, близько 9 тисяч виборців було включено до витягів із протоколів для голосування вдома.

Голова міськтервиборчкому Олена Матвієнко повідомила також, що протягом дня до комісії не надійшло жодної заяви про порушення Виборчого кодексу.

За її прогнозами, протоколи дільничних виборчих комісій про результати виборів почнуть надходити до районних територіальних виборчих комісій після опівночі.

2020 року на чергових виборах міського голови явка склала 31,3% (323 218 осіб).

Як повідомлялося, 31 жовтня у Харкові проходили позачергові вибори міського голови. Вони були призначені через смерть Геннадія Кернеса, обраного міським головою на виборах восени 2020 року.

На посаду міського голови претендувало 10 кандидатів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одну людину поранено внаслідок ворожого удару під час відновлювальних робіт у Сумській області – ОВА

НАБУ та САП повідомили про підозру прокурору Офісу Генпрокурора

Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму

Вдалося врятувати групу з 23 українських дітей і підлітків із ТОТ

Сильні дощі у Києві та області йтимуть до самого ранку

Відновлення зовнішнього електропостачання ЗАЕС відбудеться з енергосистеми України

На Київщині знайдено 2-річного хлопчика, який заблукав під час збирання грибів

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА