Інтерфакс-Україна
20:29 06.05.2025

Трамп: Хусити заявили США, що більше не завдаватимуть ударів по суднах, і ми припинимо удари по них

1 хв читати
Трамп: Хусити заявили США, що більше не завдаватимуть ударів по суднах, і ми припинимо удари по них

Єменські заколотники-хусити оголосили, що більше не завдаватимуть ударів по судах, заявив у вівторок президент США Дональд Трамп.

"У нас є чудові новини. Учора ввечері хусити оголосили США, що вони більше не хочуть битися. Ми з повагою ставимося до цього", - сказав Трамп під час зустрічі з прем'єром Канади Марком Карні.

Американський лідер додав, що США припинять зі свого боку удари у відповідь по позиціях хуситів, оскільки Сполучені Штати домоглися своєї мети - безпечного судноплавства.

"І ми припинимо удари. Вони капітулювали, але важливіше, повіримо їм на слово, що вони не будуть більше завдавати ударів по кораблях. І це та мета, яку ми переслідували", - наголосив Трамп.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврорада схвалила висновки щодо оцінки дій політики згуртованості на підтримку українських біженців у Європі

В найближчі дві доби в Україні очікується прохолодна дощова погода, подекуди – заморозки на ґрунті

ЄС може ухвалити 17-й пакет санкцій для РФ вже 20 травня – високопосадовий європейський дипломат

Польські перевізники анонсували акцію протесту біля ПП "Ягодин-Дорогуськ", рух вантажівок може бути ускладнено

Зеленський запросив Папу Римського Лева ХІV здійснити візит в Україну

Німеччина очікує від Росії припинення вогню, а потім готовності до переговорів щодо миру - глава МЗС

Глава МЗС Польщі: На агресора необхідно чинити тиск, щоб він відмовився від своїх цілей в Україні

Робоча група Україна-ЄС з питань співробітництва в ОПК розпочне роботу вже в цей понеділок

Сирський нагородив головнокомандувача ЗС Норвегії "Хрестом заслуги"

ЄС започатковує нову робочу групу Україна-ЄС з питань співробітництва в ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА