Інтерфакс-Україна
14:38 21.02.2022

Гройсман запропонував парламенту розпочати консультації щодо створення уряду національної згуртованості

1 хв читати
Гройсман запропонував парламенту розпочати консультації щодо створення уряду національної згуртованості

Лідер політичної партії "Українська стратегія" Володимир Гройсман звернувся до народних депутатів під час Погоджувальної ради у Верховній Раді з ініціативою невідкладно розпочати консультації щодо формування уряду національної згуртованості.

Політик закликав парламентарів відкинути всі протиріччя і наслідувати приклад згуртованого українського суспільства та українського війська.

"Чого нам не вистачає? І про це говорять люди. Згуртованості у владі. Не може бути в такий надважкий час будь-яких протиріч та системи боротьби різних політичних сил. Я впевнений, ми всі, особливо парламентарі, маємо відкинути всі протиріччя та роз'єднувальні питання і створити уряд національної згуртованості, куди мають увійти усі представники українського парламенту", - сказав він.

"Фракції парламенту отримали довіру людей. Ситуація дуже загрозлива, а згуртованість усередині дасть силу нам і зовні… Я звертаюся з ініціативою - розпочати консультації щодо створення уряду національної згуртованості і вкотре продемонструвати згуртованість. Не допустити помилок історії", - додав Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Частка тривалості повітряних тривог під час роботи ТЦ зросла в вересні до 14,1% - УРТЦ

ВАКС визнав необґрунтованими активами люксові автівки, що належать родині колишнього керівника районного ТЦК та СП Харкова - САП

Генштаб ЗСУ: уражено завод з виробництва вибухівки і боєприпасів в РФ та нафтоперевалочний комплекс у Феодосії, є численні вибухи та пожежі

У Києві запровадять цифрові перепустки для пересування під час комендантської години

Рішення створити Космічні війська хоч і запізніле, проте все ще актуальне, — Залужний

Допомога Литви з лютого 2022 року сягнула майже 1,8 млрд євро - Свириденко

На Одещині очікуються значні дощі - метеорологи

Україна і Литва домовилися про захист критичної інфраструктури - премʼєрка Ругінене

Україна і Литва домовилися продовжувати посилювати санкційний режим проти РФ - Свириденко

Прем'єр-міністр Литви Ругінене прибула до Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА