Інтерфакс-Україна
20:55 26.05.2025

Україна вважає незаконними спроби венесуельського режиму провести фейкові вибори в регіоні Ессекібо - МЗС

1 хв читати
Україна вважає незаконними спроби венесуельського режиму провести фейкові вибори в регіоні Ессекібо - МЗС

Україна підтримує територіальну цілісність Гайани та вважає незаконними спроби венесуельського режиму провести фейкові вибори в регіоні Ессекібо.

"Деструктивні кроки венесуельського диктатора є прямим наслідком руйнування міжнародного порядку його союзником Росією", - йдеться в повідомленні МЗС у соцмережі Х.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для забезпечення сполучення з прифронтовими областями залучено резервний транспорт і автобуси – Сумська ОВА

Водій комунального підприємства загинув, ще троє комунальників поранено через ворожу атаку в Херсоні

ФСЄ оголосив конкурс грантів на відбудову громад Сумщини

Суд змінив запобіжний захід нардепу Тищенку на особисте зобов'язання - ЗМІ

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрили "Читальню однієї книги"

Ворог продовжує удари по транспортній інфраструктурі з метою обрізати сполучення з прифронтовими територіями - "Укрзалізниця"

Керівнику КП Голосіївського району Києва повідомлено про підозру за оборудку з дорожньою сіллю

Зеленський і Бабіш домовились обговорити подальшу співпрацю під час особистої зустрічі

З початку року в окупованому Криму зафіксовано більше 700 випадків порушення прав людини – Лубінець

Єврокомісія створила внутрішню групу для перевірки обвинувачень Угорщини у шпигунстві в інституціях ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА