Інтерфакс-Україна
19:35 12.05.2025

Тайвань планує виділити EUR2 млн на розмінування в Україні

1 хв читати
Тайвань планує виділити EUR2 млн на розмінування в Україні

Тайвань виділить 2 млн євро Литві, яка очолює міжнародну коаліцію з розмінування в Україні, повідомила пресслужба Міноборони Литви.

"Представники міністерства національної оборони Литви та Агентства оборонних ресурсів обговорили з тайванською місією у Вільнюсі можливості партнерства в наданні підтримки Україні. Особливу увагу під час зустрічі було приділено заходам з розмінування. Тайванська місія в Литві висловила намір зробити свій внесок у підтримку Литви в розмінуванні України, виділивши 2 млн євро", - йдеться в повідомленні на сайті Міноборони в понеділок.

Зазначається, що Литва спрямує на діяльність коаліції з розмінування в поточному році 30 млн євро. Також Україні планують надати підтримку у вигляді обладнання для розмінування на аналогічну суму.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

Рада ЄС вітає завершення скринінгу Україною та радить надалі зміцнювати верховенство права

Кабмін перерозподілив 25 млн грн на придбання генераторів закладами культури

Засновник "Підпільного стендапу" Загайкевич про отримання компанією статусу критичної: Все абсолютно офіційно

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА