Інтерфакс-Україна
13:52 10.09.2025

МЗС Польщі викликало російського посла – ЗМІ

1 хв читати
МЗС Польщі викликало російського посла – ЗМІ
Фото: PAP

Міністерство закордонних справ Польщі викликає у середу ввечері посла РФ у Варшаві для вручення йому ноти протесту, повідомляє Польська агенція преси (PAP).

"Після порушення польського повітряного простору, МЗС у середу викличе представника Росії, якому буде вручено ноту протесту. Про це повідомив агентству речник МЗС Павел Вронський", - йдеться у повідомленні.

Вронський зазначив, що МЗС не розголошує зміст ноти до її вручення.

Раніше на порталі польського видання Rzeczpospolita з'явилося повідомлення, що понад 20, найімовірніше, 23, російських безпілотників було виявлено під час нічного порушення польського повітряного простору, їх збили переважно нідерландські бойові літаки F-35.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск повідомляв про 19 порушень польського повітряного простору і що збиті були чотири російські дрони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський дрон атакував рятувальників під час гасіння пожежі на Дніпропетровщині - ДСНС

Фільм "Будинок "Слово". Нескінчений роман" Томенка став переможцем кінопремії "Золота Дзиґа"

Чернігівщина за добу зазнала 45 обстрілів, пошкоджено 23 населені пункти, вранці поранено двох мирних жителів

Сили оборони знищили 52 з 58 російських БПЛА – ПС ЗСУ

УЗ: ДСНС ліквідовує наслідки надзвичайної події на Київщині, поїзди курсують за зміненими маршрутами

Сили безпілотних систем підтвердили ураження другого за потужністю НПЗ РФ Киришинефтеоргсинтез"

Росіяни атакували селище у Пологівському районі Запорізької області, поранено 60-річного чоловіка

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойові зіткнення

Шмигаль подякував танкістам за героїзм та професіоналізм з нагоди Дня танкових військ

Ракетний удар по Дніпру та обстріли Нікопольщини спричинили пожежу, пошкодження будівлі місцевих мешканців та авто рятувальників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА