Інтерфакс-Україна
09:06 20.10.2025

Один мирний житель загинув, 5 постраждали внаслідок обстрілів Харківської області протягом доби

1 хв читати
Один мирний житель загинув, 5 постраждали внаслідок обстрілів Харківської області протягом доби
Фото: Харківська ОВА

Протягом минулої доби ЗС РФ завдали ударів по 6 населених пунктах Харківської області, повідомив начальник ОВА Олег Синєгубов.

"У сел. Куп’янськ-Вузловий Куп’янської громади загинув 71-річний чоловік, постраждав 72-річний чоловік; у с. Орілька Лозівської громади отримала травми 42-річна жінка, гострої реакції на стрес зазнали 52-річний чоловік, 19-річна жінка та 11-річна дівчинка", - написав Синєгубов у телеграм-каналі.

За його словами, внаслідок обстрілів у Лозівському районі пошкоджено приватний будинок, в Ізюмському - автомобіль, у Чугуївському районі - також пошкоджено автомобіль, у Богодухівському - пошкоджено адмінбудівлю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності УПЦ (МП)

Прапор РФ на в'їзді в Покровськ провисів лише годину – DeepState

ОП і МЗС визначили чіткі критерії партнерства з іншими державами - Єрмак

СБУ затримала в Києві колишнього військового інструктора-іноземця, який працював на ФСБ

Міноборони Румунії підтвердило скорочення чисельності військ США у Європі

Киянин без дозволів побудував приміщення у прибережній зоні о.Тельбін та здав його в оренду під клініку

Сухо і доволі тепло буде на переважній території України у четвер

Україна спільно з партнерами розробляє нові моделі допомоги ветеранам – нардеп Тарасенко

Майже 360 тис. книг придбали 18-річні українці за програмою "єКнига" за три квартали - УІК

УЧХ відкрив пункт допомоги після вибуху у будинку в Хмельницькому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА