Інтерфакс-Україна
13:58 26.05.2025

Сибіга: Ми справді хочемо завершення війни цього року

1 хв читати
Сибіга: Ми справді хочемо завершення війни цього року
Фото: https://mfa.gov.ua/

Україна хоче завершення війни вже цього року та готова говорити у будь-якому форматі щодо заходів, які допоможуть цьому, заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Ми готові говорити у будь-якому форматі щодо заходів, які допоможуть завершити цю війну. Ми справді хочемо її завершити цього року. Саме тому так важливо продовжувати тиск на Росію, з нашими союзниками як в Європі, так і з боку США", - сказав він інтерв’ю для французького видання Libération.

Також Сибіга згадати законопроєкт американського сенатора Ліндсі Грема щодо посилення санкцій.

Коментуючи російські пропагандистські заяви про що президент Володимир Зеленський начебто є "нелегітимним", Сибіга наголосив, що "Росія завжди користується псевдоаргументами, коли не маєконкретних пропозицій". "Це абсурд і повна несенітниця", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки дронами пошкоджена Білоцерківська меблева фабрика

Польща створює на східному кордоні інженерні парки із засобами протидії мобільності

Медика "Азову" визнано найкращим військовим медиком Європи

До Сенату США подано законопроєкт про військову допомогу Україні на понад $50 млрд – ЗМІ

Торік для оборонних відомств українські компанії виготовили 1,7 млн дронів, що в 1400 разів більше, ніж у 2022 р., – StateWatch

Свириденко домовилася з Цивінським про проходження поліграфа перед призначенням на директора БЕБ

Мовний омбудсмен встановив 524 порушення мовного законодавства за перше півріччя 2025р

Ізраїль засудив атаку РФ по Києву та закликав до тривалого миру, який гарантує безпеку для України - глава МЗС

АМКУ надало дозвіл "Рієл девелопмент груп" на набуття контролю над девелопером одного з проєктів

При розділені Мінкультури не треба плутати страткомунікації та інформполітику - Кравчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА