Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
18:57 03.04.2019

У Зеленського заявляють, що для нього участь у дебатах є більш цінною, ніж для Порошенка

1 хв читати
У Зеленського заявляють, що для нього участь у дебатах є більш цінною, ніж для Порошенка

Кандидат у президенти Володимир Зеленський готовий до участі в дебатах перед другим туром голосування на виборах і ця участь є "більш цінною", ніж для чинного очільника держави Петра Порошенка, заявила радник з правових питань В.Зеленського Ірина Венедиктова.

"Володимир Зеленський в ніч із 31 березня на 1 квітня чітко сказав -" так, я готовий". Більш того, для нашого штабу це буде більш цікаво і для нашого виборця це буде цінніше, ніж для виборця і штабу Петра Олексійовича", - сказала вона в інтерв'ю Радіо Свобода в середу.

За словами І.Венедиктової, ніяких вимог для того, щоб дебати відбулися, до іншої сторони - П.Порошенко - в штабі В.Зеленського немає.

"Ми ніяких умов не ставимо, просто хочемо підкреслити, що, якщо Петро Олексійович хоче дебатувати з кандидатом в президенти, то, напевно, логічно зробити посил в першу чергу до свого виборця, що він буде дебатувати не з маріонеткою і буде звертатися не до 85 % маріонеток", - додала радник лідера президентських перегонів.

Вона підкреслила, що дебати важливі для того, щоб "виборець зміг розрізнити, де "95 квартал", а де кандидат на дуже високу посаду в державі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

Бабіш у розмові із Зеленським висловив підтримку Україні

Зеленський і Бабіш домовились обговорити подальшу співпрацю під час особистої зустрічі

Від початку Добропільської контрнаступальної операції росіяни мають уже більш ніж 12 тисяч втрат – Зеленський

Президент призначив двох членів ВРП

Зеленський за підсумками доповіді Малюка: маємо суттєві результати у знищенні російських комплексів ППО

Зустріч президента з фракцією "Слуга народу" відбудеться після голосування в першому читанні Держбюджету-2026

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА