Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
08:05 17.04.2019

У Зеленського вважають, що дебати слід проводити, тому що є запит суспільства, але вони не вплинуть на розстановку сил

1 хв читати
У Зеленського вважають, що дебати слід проводити, тому що є запит суспільства, але вони не вплинуть на розстановку сил

У команді кандидата в президенти України Володимира Зеленського вважають, що передвиборчі дебати слід провести, оскільки існує такий запит в українському суспільстві, але вони не вплинуть на розстановку сил.

"Дійсно, їх слід проводити, якщо є запит в суспільстві, а він має місце. Здається, близько 40% вважають, що це обов'язково, 26% - що хотілося б це побачити. Але я думаю, що на розстановку сил це не вплине, якщо ми подивимося на останні дані соціологічних опитувань", - сказав спікер з питань проведення виборчої кампанії штабу В.Зеленського Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "112. Україна" у вівторок увечері.

На його думку, це підтверджують і дебати, які проводилися в рамках попередніх виборчих кампаній.

"Були дебати 2004 року, 2010 року, коли Янукович не прийшов взагалі на дебати, проте, тоді вибори виграв саме він. Я можу навести приклад 2014 року, коли у Петра Олексійовича (Порошенка - ІФ) не вийшло зустрітися з Юлією Володимирівною (Тимошенко - ІФ). Правда, там не зовсім зрозуміло, чому цього не вдалося зробити. Тоді була риторика така, що політикам є чим зайнятися і, напевно, не варто "собачитися" в ефірах. Хоча я з нею не згоден, дебатувати, напевно, варто. Це було б правильно", - зазначив Д.Разумков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Угода ЄС і МЕРКОСУР створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі - глава ЄК

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

Зеленський: найближчим часом будуть представлені керівники чотирьох областей

Уряд підготує рішення, щоб забезпечити можливість для некритичних установ залишити людей вдома на період непогоди - Зеленський

Зеленський попередив про можливий новий російський масований удар вночі

Україна багато чого очікує від головування Кіпру в Раді ЄС – Зеленський

Зеленський: Війна може завершитися під час головування Кіпру в Раді ЄС

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА