Інтерфакс-Україна
13:00 25.07.2025

ДАР розпочав реєстрацію на отримання фінансової допомоги фермерськими господарствами на ведення діяльності та придбання с/г угідь

1 хв читати
ДАР розпочав реєстрацію на отримання фінансової допомоги фермерськими господарствами на ведення діяльності та придбання с/г угідь

В інформаційно-комунікаційній системі "Державний аграрний реєстр" (ДАР) розпочався прийом заявок для отримання фермерськими господарствами фінансової підтримки на провадження та диверсифікацію виробничої діяльності та придбання земельних ділянок сімейними фермерськими господарствами без набуття статусу юрособи, повідомила пресслужба ресурсу у Facebook.

Згідно із повідомленням, фінансова підтримка у розмірі не вище 1 млн грн із зобов’язанням повернути бюджетні кошти упродовж п`яти років, відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для надання підтримки, затвердженого постановою Кабінету міністрів №1102 від 25 серпня 2004 року із правками (постанова №888 від 16 липня 2025 року).

Прийом заявок здійснюватиметься з 24 липня 2025 року до 22 серпня 2025 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Можливим державним IPO має передувати розрахунок з міноритаріями націоналізованих АТ – глава ІГ "Універ"

Ощадбанк поки візьме на себе управління "Гулівером" і готуватиме об'єкт до потенційно можливої реалізації

Кількість ідентифікацій через BankID НБУ у першому півріччі зросла на третину

"Нова пошта" у І пів.-2025 збільшила виручку на 23%

Рада для потреб оборони збільшила видатки держбюджету-2025 на 400 млрд грн та його дефіцит на 185 млрд грн

Ощадбанк за І півріччя 2025 року профінансував енергопроєктів на 4,3 млрд грн

Об’єднане Мінекономіки стало найбільшим міністерством в уряді і буде націлене на 7 напрямків - Соболев

Рада розгляне проєкт збільшення видатків держбюджету-2025 на оборону на 412,3 млрд грн без спірних 8 млрд грн Києва

ФРС залишила базову ставку в діапазоні 4,25-4,5%, як і очікувалося

"Укрнафта" сплатила до держбюджету 5 млрд грн дивідендів за 2024р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА