Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
15:59 20.07.2019

Поліція Києва в день тиші отримала кілька звернень через незаконну агітацію

1 хв читати

Правопорядок у Києві під час позачергових виборів до Верховної Ради забезпечуватимуть 6500 поліцейських, у день тиші було кілька викликів із приводу незаконної агітації, повідомив начальник столичної поліції Андрій Крищенко.

"Сьогодні вже було зафіксовано кілька викликів з приводу проведення незаконної агітації в так званий день тиші. Всі вони перевіряються, поліцейські вивчать матеріали і ухвалять відповідні рішення", - цитує Крищенка відділ комунікації поліції Києва.

За його словами, правоохоронці повністю готові до забезпечення правопорядку в день голосування: "Поліція Києва вже проводить охоронні заходи: крім посиленого патрулювання вулиць, заступили на службу поліцейські для охорони всіх 1108 виборчих дільниць на всіх 13 окружних виборчих комісіях, посилено охорону громадського порядку біля Центральної виборчої комісії".

Начальник столичної поліції також зазначив, що всі бюлетені завезено на виборчі дільниці, їх охороняють поліцейські.

Крищенко зауважив, що правоохоронці позмінно несуть службу на виборчих дільницях, групи швидкого реагування посилено патрулюють. Також створено додаткові слідчо-оперативні групи для швидкого реагування на всі повідомлення про порушення в день виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

«Крізь морок. Світло пам’яті»: у Києві відкрили виставку цифрових свідчень воєнних злочинів РФ на Харківщині

Відновлення теплопостачання в Києві та області планується до кінця доби, зі світлом ситуація складніша – прем'єр

Столичний метрополітен вимушено збільшує інтервал руху поїздів - КМДА

Медзаклади Києва готові до роботи в умовах масштабних знеструмлень– голова комісії Київради

Подача теплоносія відновлена у 4 тис з 6 тис київських багатоповерхівок, тепло у квартирах буде пізніше – віцепрем'єр

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

Наразі 5800 будинків у Києві без тепла із 6 тис., які були без нього на ранок – Ковальчук

Міністр оборони Британії відвідав Дарницький район Києва

Семеро рятувальників зазнали поранень за добу, загинув медик – МВС

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА