Інтерфакс-Україна
19:40 22.10.2025

В Україні запустили платформу для пошуку вакансій з житлом для ВПО "Прихисток.Робота"

2 хв читати
В Україні запустили платформу для пошуку вакансій з житлом для ВПО "Прихисток.Робота"
Фото: Фото: Василь Томчук

В Україні запустили національний проєкт "Прихисток.Робота", покликаний допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) знайти житло та роботу.

Ініціатива належить народній депутатці Галині Янченко (фракція "Слуга народу"), яка у 2022 створила платформу "Прихисток" для допомоги переселенцям у пошуку житла.

"Тоді головною ідеєю проєкту було допомогти знайти бнзпечне місце. Минуло більше трьох років, і сьогодні виклик інший. Людям потрібно мати сенс, роботу, можливість жити гідно. Саме тому ми запускаємо новий етап нашої ініціативи - "Прихисток.Робота". Його мета - допомогти передусім нашим переселенцям знайти роботу, а також поєднати працевлаштування з житлом", - сказала Янченко під час презентації платформи у середу.

На сайті розміщено вже понад 47 тис. вакансій від бізнесу і державних установ.

Партнером нового проєкту стало Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України, яке вже задекларувало співпрацю з платформою, підписавши меморандум.

"Робота і житло - це два ключові компоненти інтеграції на новому місці. Ініціатива "Прихисток.Робота" - це приклад практичного рішення, як поєднати ці два елементи", - зазначив міністр Денис Улютін.

Під час презентації організатори вручили нагороди за допомогу ВПО. Подяки отримали нардеп Максим Ткаченко (фракція "Слуга народу") - за системну підтримку ВПО, та міський голова Маріуполя Вадим Бойченко - за мужність і турботу про людей.

Окрему спеціальну нагороду Янченко вручила всім українським родинам, які прихистили переселенців. Вона зберігатиметься у Національному музеї історії України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

Russians hit Sloviansk TPP few hours ago – Zelenskyy

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни завдали ударів по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

Ще одну посилку із небезпечним вмістом було виявлено під час контрольних заходів у відділенні "Укрпошти", де стався вибух

Кожен 10-й підліток віком 10-18 років часто питає поради про свій емоційний стан та настрій у ШІ - дослідження

Аукціон ПриватБанку з продажу "Дніпро-Арени" зірвався через відсутність заявок

Экс-глава "Укрэнерго" Кудрицкий вышел из-под стражи после внесения 13,7 млн грн залога

Ексочільник "Укренерго" Кудрицький вийшов з-під варти після внесення 13,7 млн грн застави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА