Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:39 22.11.2020

У "день тиші" перед другим туром виборів в Україні поліція відкрила 3 кримінальні справи через порушення

1 хв читати
У "день тиші" перед другим туром виборів в Україні поліція відкрила 3 кримінальні справи через порушення

Поліція відкрила три кримінальні провадження у зв'язку з порушеннями виборчого процесу в "день тиші" напередодні другого туру місцевих виборів в Україні, повідомляє управління комунікації Національної поліції.

"Упродовж "дня тиші" до територіальних органів Національної поліції надійшла 61 заява та повідомлення, пов’язані з порушеннями виборчого процесу. Слідчі підрозділи розпочали три кримінальні провадження", - йдеться в повідомленні Нацполіції в неділю вранці.

Крім того, складено два адміністративних протоколи.

Загалом з початку виборчого процесу (з 5 вересня) до поліції надійшло 16728 заяв та повідомлень щодо порушень виборчого процесу. Розпочато 1161 кримінальне провадження та складено 2433 адміністративні протоколи.

22 листопада в 11 містах України проходить другий тур виборів мерів. Також цього дня в територіальних громадах із кількістю виборців до 10 тис. в 15 регіонах відбувається повторне голосування на виборах депутатів 47 місцевих рад.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

Росія продовжує атакувати на фронті, за перемир‘я хоче видати тільки відсутність "шахедів" - ЦПД

Кардинали протягом ранку четверга не змогли обрати нового Папу Римського

Путінське "парадне перемир'я" виявилося фарсом, Україна адекватно реагує на обстріли і надає інформацію партнерам – Сибіга

В ЦПД заявили про порушення Росією самопроголошеного "перемир‘я"

Конклав не зміг обрати нового Папу

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Мережко сподівається, що у другому турі виборів президента Румунії переможе здоровий глузд

Прокремлівський ультраправий кандидат і мер Бухареста вийшли в другий тур виборів президента Румунії – ЗМІ

Російські хакери атакували румунські веб-сайти в день президентських виборів – ЗМІ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА