Інтерфакс-Україна
20:57 14.10.2024

Відправник повідомлень про мінування об'єктів в Україні звинуватив у своїх діях журналістів "Радіо Свобода"

1 хв читати

Відправник листів, у яких повідомлялося про нібито мінування будівель органів державної влади, шкіл, бізнес-центрів, готелів, редакцій ЗМІ, посольств та інших об'єктів по всій Україні, "поклав відповідальність" за свої дії на журналістів "Радіо Свобода".

"У листі з погрозами, який розіслали сотням організацій, згадуються журналістки "Радіо Свобода" Ірина Сисак та Валерія Єгошина, а також фрілансерка Юлія Химерик, на яких відправники "покладають провину" у підривах, які нібито готуються", - зазначається в повідомленні "Радіо Свобода".

Лист підписала особа, яка назвала себе представником "терористичної групи", під назвою однойменного антиукраїнського телеграм-каналу, в якому поширюють заклики палити авто українських військових і переслідувати військовослужбовців ТЦК.

"Редакція не називає його ім’я та назву "групи" з безпекових та етичних міркувань", - наголошується в повідомленні.

Раніше "Радіо Свобода" оприлюднило розслідування авторства згаданих у листах журналісток про те, як російські спецслужби вербують українців, зокрема неповнолітніх, для підпалів автомобілів українських військових.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Досягти припинення вогню можливо у координації з Європою та США - Стефанчук

Глава МЗС Туреччини: Росія та Україна повинні розпочати переговори "якнайшвидше"

Кабмін затвердив порядок проведення дослідження щодо наявності ознак афілійованості із забороненими релігійними організаціями

Одеса відклала на кінець червня розкриття пропозицій на електробуси за EUR13 млн фінансування ЄІБ

Через ворожий удар на Харківщині поранено мирного мешканця – прокуратура

Мінкультури розпочало мистецький конкурс для реалізації інформкампанії з мобілізації та рекрутингу

Голова МЗС Франції закликав Путіна зустрітися із Зеленським у Стамбулі в четвер

Росія повинна сказати, чи хоче миру, погодившись на безумовне 30-денне припинення вогню - МЗС Іспанії

Країни Європи опівночі почнуть підготовку нових санкцій, якщо РФ не піде на 30-денне перемир'я до кінця дня – речник уряду Німеччини

Сибіга: Росіяни повністю ігнорують пропозицію про повне і тривале припинення вогню, починаючи з 12 травня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА