Інтерфакс-Україна
14:26 06.06.2023

Від початку повномасштабної війни загинули понад 60 медійників, із них 14 під час виконання професійних обов'язків - НСЖУ

1 хв читати
Від початку повномасштабної війни загинули понад 60 медійників, із них 14 під час виконання професійних обов'язків - НСЖУ

У Національній спілці журналістів України (НСЖУ) повідомляють про загибель понад 60 працівників масмедіа від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, з них 14 - під час виконання професійних обов'язків.

"Від початку широкомасштабної російської агресії загинули понад 60 медійників, які могли б і надалі нести важливу, корисну та цікаву інформацію своїй аудиторії. З них 14 пішли з життя, виконуючи свій професійний обов'язок. Схиляємо голови перед їхньою пам'яттю", - йдеться в повідомленні пресслужби НСЖУ.

Наголошується також, що війна принесла українській медіасфері руйнацію редакцій, вимушене переселення сотень журналістів, незаконне ув'язнення і тортури журналістів на окупованих територіях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА