Інтерфакс-Україна
09:10 25.12.2024

Унаслідок ранкової ракетної атаки частина Прикарпаття без світла - ОВА

1 хв читати
Унаслідок ранкової ракетної атаки частина Прикарпаття без світла - ОВА

На Прикарпатті частина абонентів залишилася без електропостачання через ракетну атаку росіян, повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук уранці в середу, 25 грудня.

"Під час ранкової тривоги ворог завдав удару і по Прикарпаттю. Унаслідок цього частина області - без електропостачання. На щастя, обійшлося без постраждалих", - написала вона в телеграм-каналі.

Над ліквідацією наслідків працюють відповідні служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив уряду, ОП і секретарю РНБО оновити план зовнішньополітичної роботи на період до кінця року

Війська союзників будуть готові до розгортання в Україні з першого дня перемир’я – міністр оборони Великої Британії

Є рішення щодо додаткового зміцнення напрямків на Донеччині - Зеленський

Трамп на шляху на зустріч з Путіним: Я тут не для того, щоб вести переговори за Україну

Зеленський: Головне, щоб зустріч на Алясці відкрила можливість до сутнісної розмови лідерів у тристоронньому форматі

Трамп вилетів на Аляску на саміт з Путіним

Макрон і Зеленський домовилися зустрітися після саміту на Алясці - ЗМІ

Військовослужбовця засуджено до 15 років ув'язнення за перехід на бік ворога і включено до списку для обміну як військовополоненого

Білий дім оприлюднив повний склад делегації, яка зустрінеться з Путіним на Алясці

Правоохоронці повідомили чотирьом депутатам з кількох областей про підозру в недекларуванні майна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА