Інтерфакс-Україна
12:16 20.06.2025

Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями – Ляшко

1 хв читати
Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями – Ляшко

Рефрижератори, які використовують для репатріації загиблих українців, будуть забезпечені енергоносіями найближчими днями, питань щодо комунальних платежів не буде, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Буквально в понеділок я проводив нараду з керівниками бюро судово-медичної експертизи, оскільки при збільшенні потужності рефрижераторів збільшується кількість використаної електроенергії. Були запити на збільшення коштів на енергоносії, впродовж трьох днів ці питання будуть закриті, питань щодо комунальних платежів не буде", - сказав він під час години запитань до уряду в п’ятницю.

Ляшко зазначив, що Україна продовжує нарощувати потужності рефрижераторів для бюро судово-медичної експертизи.

"Велика кількість рефрижераторів була закуплена, поставлена міжнародними партнерами. І ми шукаємо надалі можливості нарощування потужностей рефрижераторів для того, щоб всі тіла, які повертаються в рамках репатриації, належним чином зберігалися й проходила їх судово-медична і криміналістичні експертиза", - сказав він.

Ляшко також повідомив, що на прохання бюро судово-медичної експертизи виділені додаткові ресурси для закупівлі реагентів для ДНК-експертизи "і цього місяця розпочинаються закупівлі у двох ключових лабораторіях".

ОСТАННЄ

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА