Інтерфакс-Україна
18:08 05.01.2025

Окупанти запускають реєстр жителів окупованих районів, які не отримали паспорт РФ

1 хв читати

Російські окупанти запускають на тимчасово окупованих територіях України з 5 лютого так званий реєстр контрольованих осіб, до якого заносять місцевих жителів без паспорта РФ, повідомляють на сайті Центру національного спротиву.

"До реєстру потрапляють іноземці та люди без громадянства, які незаконно перебувають на росії та підлягають висилці. Проте у випадку з ТОТ фактично йдеться про українців без паспорта ворога. У разі внесення до реєстру українці мають або виїхати з рідного краю, або отримати правову підставу для проживання. Також жителям ТОТ без червоної макулатури заборонять користуватися банками, реєструвати нерухомість, керувати транспортом, одружуватися", - йдеться в повідомленні.

У Центрі національного спротиву наголосили, що кожен причетний до примусової паспортизації понесе відповідальність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Харківщині автівка наїхала на вибухонебезпечний предмет, шпиталізовано двох літніх чоловіків

Україна завершила вісім етапів великого обміну полоненими з РФ – Зеленський

В Україні в найближчі дві доби на більшості територій без опадів, місцями короткочасні дощі – Укргідометцентр

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА