Інтерфакс-Україна
14:13 06.01.2026

У Миколаєві поліцейські затримали співмешканців за спробу продати власну новонароджену дитину

2 хв читати

Правоохоронці затримали мешканців Миколаєва, які намагалися продати власну новонароджену дитину за $10 тис, повідомляє Національна поліція України.

"За даним фактом слідчі слідчого управління поліції розпочали кримінальне провадження і всі наступні дії відбувалися під контролем правоохоронців. У ході перевірки оперативники з’ясували, ще перебуваючи на пізньому терміні вагітності, 21-річна мешканка Миколаєва та її 38-річний співмешканець – батько дитини, розпочали пошуки охочих придбати їхню майбутню дитину", - йдеться у повідомленні на сайті відомства у вівторок.

Як повідомляється, "покупець" поспілкувалась із матірʼю та батьком, обговоривши усі умови "угоди". Продати новонароджену дитину співмешканці зголосились за $10 тис. з попереднім завдатком у сумі 8 тис. грн, який вони одразу ж отримали. Разом із тим, фігурантка власноруч написала розписку, у якій зобов’язалася передати дитину одразу після пологів.

"2 січня цього року, наступного дня після народження дитини, 21-річна жінка разом із батьком дитини перейшли до реалізації "угоди". Одразу після передачі немовляти в обмін на основну частину суми коштів неподалік пологового будинку зловмисників затримали поліцейські у процесуальному порядку", - зазначається у повідомленні.

Фігурантам слідчі поліції оголосили про підозру за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми щодо малолітнього).

Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Також поліцейські встановили, що раніше співмешканці потрапляли у поле зору правоохоронних органів за скоєння злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, майнових та злочинів проти особи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА