Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
21:40 16.02.2019

Гриценко: Україна готова і далі вкладати в світову безпеку, але чекає від партнерів допомоги

2 хв читати
Гриценко: Україна готова і далі вкладати в світову безпеку, але чекає від партнерів допомоги

Україна є контрибутором світової і європейської безпеки, але очікує, що партнери допоможуть їй, принаймні, в рішенні однієї проблеми - тиску на Росію для звільнення українських заручників, заявляє кандидат в президенти України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Ми готові і далі вкладати в світову та європейську безпеку чесно і відверто. Але коли складно, хоча б одну проблему гуманітарну найважливішу спільно вирішити - звільнити заручників. Натиснути на Росію так, щоб повернулися наші хлопці і дівчата, які захоплені в полон", - сказав він, виступаючи в суботу на 3-му Українському ланчі на тему "Україна 2019 - вибір майбутнього", організованому Фондом Віктора Пінчука з нагоди Мюнхенської конференції з безпеки.

Політик підкреслив, що Україна - "не жебрак, а контрибутор" у питаннях світової безпеки.

За його словами, більше 50 тис. українських солдатів пройшли міжнародні миротворчі операції, 50 людей загинули.

Крім того, А.Гриценко додав, що Україна, не будучи членом НАТО, брала участь у військових операціях Альянсу.

"Ми заслужили на те, щоб у складній ситуації з нами були поруч. І ми готові далі вкладати в світову безпеку", - сказав політик.

"Український ланч" у Мюнхені - це платформа, на якій світові і українські лідери обговорюють питання безпеки України та пов'язані з ними наслідки для Європи і світу.

Фонд Віктора Пінчука - незалежна приватна міжнародна благодійна організація, яка базується в Україні. Фонд створений в 2006 році бізнесменом і філантропом Віктором Пінчуком. Його мета - надання можливості новим поколінням змінити країну і світ. Для її реалізації Фонд розробляє проекти і розвиває партнерство як в Україні, так і за її межами. З 2006 року Фонд інвестував понад $ 142 млн в трансформацію України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Україна та МВФ досягли домовленості на рівні персоналу щодо 8-го перегляду програми EFF

Ердоган згоден на організацію в Стамбулі подальших переговорів України і РФ

В кінці 2025 року Україна та Німеччина проведуть міжурядові консультації – Мерц

Путін вимагає від Заходу письмових гарантій, що Україна ніколи не стане членом НАТО, - ЗМІ

Україна готова до зустрічі з РФ на рівні лідерів, якщо рішення може бути обговорено без технічних зустрічей, – Зеленський

США не підтримуватимуть, щоб Україна виходила з територій, де зараз перебуває, – Зеленський

Порошенко передав українським військовим на Сумщині дрони та техніку для оборони

"Сталевий фронт" Ахметова передав захисникам Покровська техніку, дрони та обладнання на 74 млн грн

Келлог припускає, що наступна зустріч України та РФ може пройти у Женеві

США отримали перелік умов для мирної угоди від України, очікують від РФ — Келлог

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА