Інтерфакс-Україна
10:17 11.12.2025

На Одещині внаслідок російських атак пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки – МВС

1 хв читати
На Одещині внаслідок російських атак пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки – МВС
Фото: ДСНС/Одещина

Внаслідок російських атак на Одещину пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

"Через влучання виникли пожежі на об’єктах енергетичної інфраструктури, які ліквідовані силами ДСНС. Пошкоджено два приватні будинки та адміністративну будівлю", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Відзначається, що загиблих і постраждалих внаслідок ударів немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Україна та США підтримують ідею перемир’я на Різдво – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА