Інтерфакс-Україна
19:10 04.11.2025

УЧХ проводить у Слов'янську тренінг для офіцерів ДСНС України

1 хв читати
УЧХ проводить у Слов'янську тренінг для офіцерів ДСНС України

Український Червоний Хрест (УЧХ) проводить навчання офіцерів Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Слов’янську, спрямоване на опанування навичок надання першої домедичної допомоги.

"У місті Слов’янськ розпочався інтенсивний 48-годинний тренінг із надання першої допомоги для офіцерів ДСНС України. Навчання проводять інструктори та тренери Українського Червоного Хреста", — повідомив УЧХ у вівторок у Фейсбуці.

Протягом першого дня учасники засвоїли базові навички першої допомоги, опанували її алгоритм – огляд місця події, оцінка стану постраждалого, виклик спеціалістів, надання допомоги. Вони також засвоїли ключові прийоми екстреної допомоги: переведення постраждалого у бокове (відновне) положення, проведення серцево-легеневої реанімації, зупинку кровотеч, а також дії при дихальній непрохідності та травмах.

Навчання проходить у форматі максимально наближеному до реальних умов — із практичними відпрацюваннями та командною роботою. Мета тренінгу — підготувати рятувальників діяти впевнено, швидко та злагоджено у будь-якій ситуації. Попереду — ще кілька днів навчання, під час яких учасники вдосконалюватимуть свої вміння.

В УЧХ нагадали, що команда Українського Червоного Хреста з травня проводить навчання з першої допомоги для рятувальників ДСНС України за 48-годинною програмою. За цей час у таких тренінгах взяли участь понад 2600 надзвичайників у різних областях країни.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею

До 6 млн українців можуть потребувати реабілітації у майбутньому

В Раді зареєстровано законопроєкт про розширення підстав для обмеження виїзду громадян за кордон

Віцепремʼєр Італії закликав не давати Україні грошей на тлі корупційного скандалу в енергетиці

ЗАЕС знову під загрозою блекаута

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА