Інтерфакс-Україна
19:38 23.06.2025

Єрмак вважає, що Зеленський має балотуватися на другий термін після війни

1 хв читати
Єрмак вважає, що Зеленський має балотуватися на другий термін після війни
Фото: https://www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський має взяти участь у президентських виборах, які будуть призначені після завершення війни в Україні, переконаний голова Офісу голови держави Андрій Єрмак.
"Я думаю, що він повинен балотуватися, тому що це найкращий президент, якого моя країна бачила за роки своєї незалежності" – сказав Єрмак в інтерв'ю The Times, опублікованому в понеділок.
Він назвав Зеленського "демократом" і пообіцяв, що вибори в Україні відбудуться, як тільки "з'явиться можливість" і буде скасовано воєнний стан.
При цьому Єрмак назвав звинувачення мера Києва Віталія Кличка в бік Зеленського "нісенітницею", сказав, що захоплюється Кличком як "великим спортсменом", і що його свобода критикувати уряд свідчить про відданість України демократії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон: Оборонний бюджет Франції сягне 64 млрд євро до 2027 року

Негода знеструмила 24 населені пункти у чотирьох областях, енергоспоживання на початку тижня зростає – "Укренерго"

Бренди Livy та Maison Close будуть представлені у ТРЦ Ocean Mall

Зеленський пропонує Раді продовжити воєнний стан та мобілізацію до 5 листопада

У Києві проходить акція з вимогою звільнити Вітренка з Міносвіти і не допустити його призначення міністром

Правоохоронці викрили двох жінок, які намагалися підірвати суддю та підпалили автівку військового

ЦПД про матеріал NYT з Курщини: У війні, де одна сторона є агресором, нейтральність без контексту стає дезінформацією

Комісія з добору директора БЕБ у понеділок поверне уряду лист та не переглядатиме кандидатуру

Окупанти за добу 21 раз обстріляли населені пункти Донеччини, загинули двоє цивільних

Боксер Усик підтримав глобальну ініціативу ДТЕК з відновлення енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА