10:22 09.10.2020

У мера Умані підтверджено COVID-19

1 хв читати
У мера Умані підтверджено COVID-19

Міський голова Умані (Черкаська обл.) Олександр Цебрій, який знову балотується на цю посаду, повідомив, що у нього позитивний результат тесту на СОVID-19.

"Отримав результат тесту. У мене підтвердили СОVID-19, але я в надійних руках лікарів нашої Уманської інфекційної лікарні", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер увечері.

Він запевнив, що продовжить передвиборну кампанію і надалі "обстоюватиме інтереси громадян".

Цебрія госпіталізували з двосторонньою пневмонією 5 жовтня. Йому зробили ПЛР-тест на виявлення COVID-19.

26 вересня він заявив, що міська територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати його як кандидата на посаду мера. Водночас ТВК зареєструвала кандидатами на посаду мера Умані двох тезок нинішнього міського голови. Причому імена і прізвища вони змінили в червні і липні цього року.

29 вересня Центральна виборча комісія розглянула скаргу Черкаської обласної організації політичної партії "Пропозиція" з проханням скасувати постанову Уманського міськвиборчкому про відмову в реєстрації кандидата Цебрія.

За підсумками розгляду скарги Уманську ТВК зобов'язали повторно розглянути документи, подані для реєстрації кандидата Цебрія, відповідно до вимог Виборчого кодексу України та з урахуванням постанови ЦВК, і невідкладно поінформувати ЦВК про ухвалене рішення.

Згодом Уманська міська ТВК зареєструвала Цебрія кандидатом на посаду міського голови.

ОСТАННЄ

Віцепрезидент США: Трамп нікому і нічим не поступився, він виконує роботу дипломата

МЗС про заяви президента Колумбії: Справжня дурість – називати українців "братами" росіян

Трамп вважає, що Путіну доведеться піти на поступки, Україні - “забути про НАТО”

Десятки делегатів покинули засідання Ради ООН з прав людини під час виступу Росії

Кабмін ухвалив рішення, необхідні для підписання угоди з США про копалини - Шмигаль

Гарантії безпеки для України мають бути надані всередині НАТО – Мелоні

Трамп заявив, що "не має наміру давати надто багато гарантій безпеки Україні”

України немає на порядку денному російсько-американських переговорів у Туреччині

Запорізька ОВА: Після авіаударів ворога по Гуляйполю під завалами будинків можуть бути люди

Трамп: Думаю, ми зможемо домовитися з Росією і Україною, щоб припинити вбивства людей

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА