Вибори
17:16 21.04.2019

Виборча дільниця в селі Лебединське Донецької області розпочала роботу - МВС і ЦВК

1 хв читати
Виборча дільниця в селі Лебединське Донецької області розпочала роботу - МВС і ЦВК

Виборча дільниця в с. Лебединське Волноваського району Донецької області після 16 години розпочала свою роботу.

"ДВК № 140379, розміщена в с. Лебединське Волноваського району, о 16.15 розпочала свою роботу, кількість виборців 188, отримано бюлетенів 208", - повідомляє МВС України.

Цю інформацію повідомила також голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук.

"Завдяки злагодженій, а головне - оперативній роботі ЦВК та військово-цивільної адміністрації Донецької області, а також за підтримки Національної поліції, вдалося сформувати склад дільничної комісії. Станом на 16:00 вона відкрита, і охочі з числа 192 громадян України, які внесені до виборчого списку, можуть прийти і проголосувати", - написала вона у Фейсбуці.

Т.Сліпачук нагадала, що в неділю зранку ця дільниця не розпочала роботу (єдина в усій Україні, яка не відкрилася).

"Причин цьому кілька. Але все ж основна – дільниця розміщена впритул до лінії розмежування", - сказала глава ЦВК.

Як повідомлялося, виборча дільниця в с. Лебединському зранку не розпочала свою роботу. Поліція відкрила у зв'язку з цим кримінальне провадження за ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права, роботі виборчої комісії чи діяльності офіційного спостерігача).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: "Грошовиті воєнкоми" - усе це потребує розслідування і справедливих відповідей

Маск про дозвіл роботи тікток у США: Щось потрібно змінювати

Tікток відновив роботу у США після заяв Трампа

Група "Нафтогаз" після ранкової атаки РФ працює у штатному режимі -

Зеленський: Спланували графік роботи з партнерами європейських напрямів на найближчі тижні

Зеленський: Готуємо хороші дипломатичні новини для України

Зеленський: Я не хочу дешевої робочої сили в Україні після війни, я хочу зробити Україну відкритою для людей, які хочуть заробляти

Станція метро "Либідська" працює у звичайному режимі

Нотаріуси в повному обсязі виконують нотаріальні дії, які не передбачають використання держреєстрів - президент Нотаріальної палати

АЕС України на підконтрольній території працюють усіма дев’ятьма блоками

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА