Інтерфакс-Україна
22:34 01.06.2025

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

1 хв читати

На виборах президента Польщі завершився другий тур, де змагалися мер Варшави Рафал Тшасковський і представник опозиційної консервативної партії Кароль Навроцький, після чого майже відразу з'явилися результати екзит-полів, повідомляє onet.pl.

За даними екзит-полу, проведеного студією Ipsos для TVP, TVN і Polsat, у другому турі президентських виборів лідирує кандидат від "Громадянської платформи" Рафал Тшасковський із 50,3%.

Його опонент із партії "Право і справедливість" Кароль Навроцький набрав 49,7% голосів.

Як повідомлялося, в Польщі у неділю відбувається другий тур президентських виборів, поляки обирають голову держави з двох кандидатів: це мер Варшави Рафал Тшасковський та представник опозиційної консервативної партії "Право і справедливість", голова Інституту національної пам'яті Польщі Кароль Навроцький.

Чинний президент Польщі Анджей Дуда участі у виборах не взяв: за польською конституцією глава держави не має права обиратися більше ніж на два терміни поспіль.

Джерело: https://wiadomosci.onet.pl/wybory/wybory-prezydenckie/wybory-prezydenckie-2025-znamy-wyniki-exit-poll-zywiolowe-reakcje-w-sztabach-relacja/sjljcj8

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із переговорною групою формати зустрічей в ОАЕ

Росіяни витратили на масований удар 20 січня понад $131 млн – ГУР МО

Сибіга відповів Орбану: Ваш господар у Москві не протягне 100 років

СБУ: гауляйтеру Сальдо повідомлено нову підозру – за створення окупаційного батальйону на лівобережжі Херсонщини

Єврокомісія розгортає в Україні 447 аварійних генераторів на суму EUR3,7 млн

Двоє загиблих, троє постраждалих через удар ворожого БпЛА по цивільному автомобілю у Харківській області

Держетнополітики починає дослідження афілійованості монастиря "Голосіївська пустинь" УПЦ (МП) з РПЦ

Уряд спростив процедуру продажу санкційного майна росіян – Свириденко

ДБР: на Кіровоградщині посадовець штабу безпідставно нараховував зарплати й премії військовим, які пішли у СЗЧ

УЧХ передав генератор Харківському авіаційному інституту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА