Інтерфакс-Україна
01:21 24.06.2025

Ізраїль та Іран погодились на повне і точне припинення вогню, заявив Трамп

1 хв читати
Ізраїль та Іран погодились на повне і точне припинення вогню, заявив Трамп

Ізраїль та Іран погодились на повне і точне припинення вогню, заявив президент США Дональд Трамп.

"Вітаю всіх! Ізраїль та Іран повністю погодилися, що відбудеться повне та точне припинення вогню (приблизно через 6 годин, коли Ізраїль та Іран завершать свої поточні, останні місії!) на 12 годин, після чого війна буде вважатися закінченою!", - написав він у Truth.

За словами Трампа, Іран першим розпочне припинення вогню, а на 12-ту годину Ізраїль.

"А на 24-ту годину світ вітатиме офіційне закінчення 12-денної війни. Під час кожного припинення вогню інша сторона залишатиметься мирною та поважливою", - пише він.

Трамп зазначив, що хотів би привітати обидві країни з цим за умови, що все працюватиме належним чином.

"Це війна, яка могла б тривати роками та знищити весь Близький Схід, але вона цього не робила і ніколи не буде! Благослови Боже Ізраїль, благослови Боже Іран, благослови Боже Близький Схід, благослови Боже Сполучені Штати Америки і благослови боже весь світ", - наголосив американський президент. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Девіс та Стефанішина обговорили шляхи поглиблення американсько-українського партнерства

Одеська область в сезоні-2026 розширить площі під баштанами до 4 тис. га – Одеська ОВА

Під час гасіння масштабної пожежі на складах у передмісті Харкова постраждали двоє вогнеборців – ОВА

Кабмін затвердив "Дія.Картку" - Свириденко

Гороховський брав участь у ділових справах Коломойського та Боголюбова до червня 2019р, стверджує Лондонський суд

Компенсація ПриватБанку може перевищити $2 млрд - Пишний

Профільний комітет рекомендував Раді прийняти в цілому президентський законопроєкт щодо посилення повноважень НАБУ/САП

Масштабну пожежу, що спалахнула на складах внаслідок ворожого удару по передмістю Харкова, локалізовано – ДСНС

У передмісті Харкова 4 постраждалих, одна людина загинула

В метро Києва поліція затримала "зачепера", який п’яним на спір катався між вагонами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА