Інтерфакс-Україна
10:43 12.01.2026

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

1 хв читати
У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Президент України Володимир Зеленський просить Верховну Раду затвердити його указ про продовження строку дії воєнного стану.

Відповідний законопроєкт №14366 зареєстровано у Верховній Раді у понеділок, повідомляє сайт парламенту.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроєкту, Зеленський пропонує продовжити строк воєнного стану на 90 діб, починаючи з 5:30 ранку 3 лютого 2026 року.

Починаючи з 24 лютого 2022 року - дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну - Верховна Рада систематично продовжувала дію воєнного стану на 90 діб".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

Міносвіти 3,8 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону представниками закладів освіти у 2025р.

Нацполіція: директору будівельної компанії на Херсонщині повідомлено про підозру у привласненні 5 млн грн на укриття

У застосунку "Київ Цифровий" проходить опитування про найменування 4 скверів столиці

Прем’єр Нідерландів: Протестувальники в Ірані заслуговують на нашу підтримку

Освітній омбудсмен про напад в київській школі: Заклади освіти мають бути безпечним простором для дітей і педагогів

НАЗЯВО і Міносвіти: у 2025 році плагіат виявлено в 10 дисертаціях, 8 осіб позбавлено наукових ступенів

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА